Контакти

телефон : (06451) 7 - 42 - 75; 095 317 94 05
 

Новини освіти


 
 
  

Календар

«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 

Пошук

 

Вхід на сайт

 

Архів записів

 

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Штрихи з історії:
Комунальний заклад  "Лисичанський медичний коледж" має багатолітню історію, яка розпочинається з 1931 року. 
                                                                                                                                    

Етапи становлення та хронологія розвитку навчального закладу:

Навчальний заклад засновано у 1931 році як Лисичанський медичний технікум
(джерело: газета "Більшовицький штурм" № 232 від 19.10.1931р. // фонд Національної бібліотеки України ім. В.Вернадськкого)

Основні етапи розвитку:

1931р навальний заклад почав працювати як Лисичанський медичний технікум на базі лікарні. Перші студенти набиралися з числа робітників лікарні (санітарки, лаборанти)

З 1932року Лисичанський медичний технікум починає набирати учнів на базі 7- річної освіти.

В 1933-1934 навчальному році – навчальний заклад отримав власне приміщення.

У 1935- 1936 навчальному році – навчальний заклад перейменовано у Верхнянська фельдшерська школа.

1941-1944рр. в роки ІІ світової війни навчальний заклад тимчасово припиняє роботу. На його базі функціонувало інфекційне відділення.

З 1944р. знову функціонує як Верхнянська фельдшерська школа.

У 1945 р. у зв’язку з гострою потребою середніх медичних працівників фельдшерська школа була реорганізована у 2-річну школу медичних сестер.

У 1954р. навчальний заклад було перейменовано в Лисичанське медичне училище.

У 1967р.училище одержало нове приміщення, яке функціонує й сьогодні.

У 1979р.було завершене будівництво нового типового гуртожитку.

У 1996 році навчальний заклад змінює найменування на наступне: Лисичанське державне медичне училище.

У 2017 році Лисичанське державне медичне училище змінює найменування на наступне : Комунальний заклад "Лисичанський медичний коледж"

 У 2016 році навчальний заклад відзначив 85-р. ювілей. Прожиті роки свідчать про духовну зрілість і майстерність педагогічного колективу. За ці роки підготовлено понад 12 тисяч медичних сестер, акушерок і фельдшерів. Випускники коледжу працюють не лише в Україні, а й далеко за її межами:  Європі, США, Канаді.

В медичному коледжі  склався високопрофесійний творчий колектив, 70% викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, деякі з них присвятили закладу 20–30 років праці.

Основний зміст стратегії викладачів закладу – це послідовна гуманізація, демократизація, оптимізація та індивідуалізація навчально-виховного процесу засобами інноваційних технологій навчання й виховання.

Медичний коледж  має навчальний корпус із 32 кабінетами та лабораторіями, тренажерну й актову зали, бібліотеку з фондом понад 57 тисяч примірників і понад 50 періодичних видань, читальну залу, їдальню на 100 посадкових місць, медичний пункт, а також гуртожиток на 216 місць, який неодноразово посідав призові місця в конкурсах-оглядах на створення кращих умов для проживання студентів серед навчальних закладів Луганської області.

 Окрасою навчального закладу  є музей імені Т. Г. Шевченка – місце, де можна зуміти осягнути високість думки й духу.

Коледж  наблизився до поняття «дім», в якому тепло та затишно, і де викладачі обертаються навколо студентів, як планети навколо сонця. Життя медичного коледжу  продовжується зусиллями педагогів, діяльність яких спрямована на творчу співпрацю зі студентами. Свою креативну інноваційну діяльність педагоги вбачають у зміні мети навчання, нових засобах навчання, нових ідеях виховання, нових способах і прийомах навчання. Колектив знаходиться у постійному пошуку нових форм, методів навчання й виховання та їх модифікації відповідно до сучасних умов, у розробці дидактичних засобів нового покоління для створення нової моделі навчального закладу з урахуванням нових традицій, менталітету, потреб суспільства.

Викладачі медичного коледжа  – постійні учасники обласних і всеукраїнських конкурсів, конференцій. Досвід колективу зі створення електронних посібників, організації інтелектуально-творчих ігор як дидактичного засобу навчання, роботи центру планування сім'ї, з упровадження диференційованої технології навчання як засобу професійного формування особистості студентів у процесі входження освіти в Болонський процес узагальнений на рівні медичних училищ Луганської області.

Студенти КЗ "Лисичанський медичний коледж"  – переможці Всеукраїнського творчого конкурсу «Борітеся – поборете!», постійні учасники обласних конференцій за підсумками науково-дослідних робіт студентів медичних училищ області та кафедр Луганського державного медичного університету, обласних етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, обласних предметних олімпіад, дівоча команда – переможниця обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації. Протягом багатьох років окремі студенти одержували стипендії Верховної Ради України та Луганської обласної ради.

Майбутнє медичного коледжу  – це освіта, адекватна світовим стандартам за змістом і національною спрямованістю. Це подальше оновлення змісту медичної освіти, принципів, методів, прийомів навчання й виховання, пошук нових форм організації навчально-виховного процесу. Це виховання студентів, які зрозуміли б власну відповідальність за своє майбутнє та майбутнє України, щоб сприйняли і потім відтворили весь кращий досвід, щоб завоювали шану і любов співвітчизників.

 

Наші контакти:

 

Адреса: м. Лисичанськ, вул. Красна,187
Телефон : (06451) 7-42-75;    095 31 79 405