Головна » 2017 » Вересень » 26 » Всеукраїнська студентська науково –практична конференція „Україна – понад усе!”
14:37
Всеукраїнська студентська науково –практична конференція „Україна – понад усе!”

21-22 вересня 2017р. на території Київського міського медичного коледжу була проведена Всеукраїнська студентська науково –практична конференція серед медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії „Україна – понад усе!”.

Наше училище на конференції представляли студентки 4 курсу Апанасько Анастасія та Рубан Катерина, які виступали з доповіддю "Мужні серця Луганщини. Героям АТО присвячується".

Для участі в заході до Києва з'їхалися представники понад 50 навчальних закладів з різних куточків України. Привітали учасників конференції офіційні представники Міністерства охорони здоров’я України, Департаменту охорони здоров`я Київської міської державної адміністрації, директори Київських медичних коледжів (співорганізатори конференції), а також Директор ДУ «Центральний методичний кабінет підготовки медичних спеціалістів Міністерства охорони здоров`я України» ЧЕРНИШЕНКО Тетяна Іванівна.

Студенти-учасники конференції взяли участь у практичному тренінгу "Знати, вміти, врятувати."(майстер-клас по наданню невідкладної медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях).

Потурбувались організатори і про культурну програму: для учасників конференції було організовано похід до Національного драматичного театру ім.І.Франка на виставу "Скупий або школа брехні".

Студенти Лисичанського державного медичного училища Апанасько А. та Рубан К. за проведену науково-дослідницьку роботу та участь у конференції були відзначені Сертифікатами.

Переглядів: 398 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0