Головна » 2017 » Листопад » 20 » Візит до дитячого притулку
15:58
Візит до дитячого притулку

В нашому навчальному закладі вже багато років працює загін волонтерів "Милосердя". Керівник загону викладач Т.О. Єрмолаш систематично організовує різноманітні благодійні акції: збір теплих речей для переселенців, допомога людям похилого віку, заходи для дітей з притулку тощо.

Вже тардиційними стали візити студентів до Лисичанського притулку для неповнолітніх дітей. В листопаді 2017р студенти групи 3-А л/с черговий раз відвідали притулок, де їх дуже гостинно зустріли вихованці та педагоги закладу. Студенти передали дітям речі, взуття, а також іграшки, які зібрав колектив Лисичанського медичного коледжу. Але головний подарунок - це спілкування. Діти, позбавлені батьківської турботи, тягнуться до тих, хто проявляє до них щиру увагу, немов  квіточки до сонечка.

Наші волонтери поспілкувалися з дітками, організували рухливі ігри, допомогли підготувати флешмоб,  подарували гарний настрій та позитивні емоції.

Висловлюємо подяку всім студентам та викладачам, що передали речі та іграшки для дітей. Особлива подяка активним волонтерам, що організували візит до притулку - це студентки групи 3-А л/с  Ганна Мирошниченко, Валерія Кравченко, Валентина Кравченко та Ганна Чепурна.

Переглядів: 298 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0