Головна » 2015 » Липень » 5 » Урочисте вручення дипломів.
20:07
Урочисте вручення дипломів.

                  

5 липня 2015р.  в Лисичанському державному медичному училищі  відбулося Свято вручення дипломів.
Урочисте вручення дипломів випускникам спеціальностей «Лікувальна справа» та «Сестринська справа»  відбулося в міському будинку культури в святковій атмосфері під оплески рідних, викладачів, друзів

Після напружених державних та ліцензійних  іспитів медичне училище випускає  понад 100 фахівців: медичних сестер та фельдшерів.

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від директора ЛДМУ Кім Наталії Олександрівни, яка сердечно привітала випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Наснаги, оптимізму та невичерпної енергії бажали випускникам класні керівники. Гарним подарунком для випускників та гостей заходу стала святкова программа з вокальними виступами, цікавим сюрпризом став фільм-побажання від викладачів медичного училища.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності,випускники  присвятили рідному навчальному закладу, класним керівникам, викладачам. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для  навчання, підтримували та допомагали.

Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю, бажаємо вам  мудрих рішень і дій!!

                                                     

Переглядів: 196 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0