Головна » 2018 » Березень » 16 » Творча зустріч з поетом-земляком
11:16
Творча зустріч з поетом-земляком

15 березня для студентів 1 курсу заняття з української літератури на тему «Література рідного краю» відбулось у формі творчої зустрічі з талановитим поетом – земляком Лисицьким М.М.

В ході зустрічі у «Літературній вітальні» поет з натхненням читав власні вірші, виконував авторські пісні, розповідав про своє творче життя, жваво спілкувався з молоддю.

Багато творів поета присвячені рідному краю, місту Лисичанськ. Лисицький – поет різноплановий, є в його творчому доробку і автобіографічні твори, і драматичні поезії, але є і жартівливі вірші, і ліричні поезії. Завдяки вмілому поєднанню серйозних, ліричних та  веселих творів, автор вміло утримував інтерес та увагу аудиторії.

Дякуємо талановитому поету за приємні хвилини спілкування.

Довідка:

Лисицький Михайло Миколаєвич народився 18 листопада 1946р в місті Лисичанськ. Закінчив Лисичанський гірничий технікум, пізніше – Донецький інститут. Працював на шахті. Зараз – пенсіонер. Але все його життя тісно пов’язано з поезією. Багато творів Лисицького публікувала місцева газета «Новый путь». Також вийшло друком декілька поетичних збірок Лисицького М.: «Строки», «С праздником Победы !», «Ура! Победа».

Крім того вірші Михайла Миколаєвича друкувалися в колективних альманахах Лисичанських поетів «Лисья балка» (2004г.) «Встречи и расставания»(2010г.)

Лисицький входить до складу Лисичанського літературного об’єднання «Исток».

Переглядів: 140 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0