Головна » 2018 » Серпень » 28 » Серпнева педагогічна конференція
16:55
Серпнева педагогічна конференція

28 серпня 2018р. викладачі Лисичанського медичного коледжу взяли участь у роботі серпневої регіональної  конференції педагогічних працівників «Забезпечення якості освіти в умовах реформування освітньої галузі Луганщини та Нової української школи».

У роботі конференції взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз ,  заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей,  народний депутат України Віталій Курило та заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Заступник міністра освіти Павло Хозбей зазначив:  «Головне завдання діяльності нашого Міністерства полягає у формуванні довіри пересічного українця до реформ у сфері освіти. Ми стали ближчими до цієї мети». Він також наголосив на першочерговій ролі вчителя у реалізації реформи: «Зміна – процес тривалий. Це слід усвідомлювати керівникам закладів освіти, Інституту післядипломної освіти і правильно працювати. Потрібно любити вчителя і допомагати йому зростати».

Метою обласної серпневої конференції педагогічних працівників Луганщини є визначення стратегії розвитку освіти області в умовах децентралізації та шляхів їх впровадження відповідно до загальноукраїнської Концепції Нової Української школи.

Переглядів: 161 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0