Головна » 2017 » Грудень » 14 » Олімпіада з анатомії
09:26
Олімпіада з анатомії

13 грудня 2017р. у Лисичанському медичному коледжі відбулась олімпіада з «Анатомії людини» для студентів 2 курсу. Тема олімпіади «Кісткова та м’язова системи». Участь в олімпіаді взяли 7 найкращих знавців анатомії з груп 2-Ал/с, 2-Б л/с, 2- А с/с. В ході заходу студенти відповідали на складні, але цікаві питання, презентували свої емблеми, виконували конкурсні завдання.

Журі, що складалось зі студентів 3 курсу, після кожного конкурсу оголошувало результати учасників. За загальними підсумками перемогу у чесній боротьбі отримали:

1 місце – Аргунова Єлизавета, група 2- А л/ та Коровіна Валерія, група 2-А с/с;

2 місце – Чумаченко Аліна, група 2- а с/с

Олімпіада проходила у доброзичливій атмосфері, супроводжувалась змістовними, але веселими паузами, які організували та провели учасники команди КВК коледжу під керівництвом викладача Безштанька О.О.

Глядачі вболівали та підтримували учасників олімпіади. В результаті і глядачі, і учасники, і члени журі повторили тему з анатомії, закріпили свої знання, дізнались багато нового і цікавого, розширили свій кругозір та отримали додаткову мотивацію для ґрунтовного вивчення предмету «Анатомія людини».

Переглядів: 238 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0