Головна » 2018 » Листопад » 30 » "Не дай СНІДу шанс!"
09:45
"Не дай СНІДу шанс!"

29 листопада в Лисичанському медичному коледжі відбувся інформаційно-виховний захід "Не дай СНІДу шанс!", приурочений до  Всесвітнього  Дня боротьби зі СНІДом.

В ході заходу студентам нагадали про цінність здоров'я, розповіли про "історію" хвороби, про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, про профілактику хвороби, згадали імена відомих людей, які загинули від СНІДу: Ф.Мерк'юрі, Р.Нурієв, А.Елі, А.Азимов, М.Фуко, Д.Куранлжі та інші. Пояснили історію походження символу Всесвітнього антиснідівського руху у вигляді червоної стрічки, який було створено у 1991 р. з метою консолідувати зусилля борців із різних куточків Землі, борців із страшною ВІЛ  інфекцією та жахливою хворобою СНІД.

Емоційно підсилили сприйняття інформації віршами та піснею, крім того переглянули кліп талановитого співака,соліста групи "Queen",  що загинув від СНІІДу, Фредді Мерк'юрі (Freddie Mercury).

Кожна людина повинна усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе та своїх близьких від цієї хвороби. Студенти емоційно закликали присутніх берегти своє здоров'я та своє життя!.

В кінці заходу всім присутнім роздали яскраві, інформаційні міні-брошури та засоби контрацепції.

 

 

Переглядів: 143 | Додав: LIS_MED | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0